“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали
У вечірній час в неділю, 21 червня, особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі виявилися дописи, що прорекламовували Україну та збір коштів на потреби української армії. Цей інцидент стався в день народження самого мера. Канал було швидко відновлено, але це спровокувало обговорення у мережі. Варто відзначити, що основний міський канал мера Москви залишився недоторканим, інформація на ньому не постраждала.

