Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів, що викликала перебої з електропостачанням у декількох містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. У соцмережах з’явилася інформація про відсутність світла у деяких містах. Попередньою атакою 21 червня постраждала сама теплоелектростанція. Наразі офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо наслідків вибухів немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *