Названо області, де складна ситуація зі світлом

У понеділок зранку у семи областях України сталося знеструмлення через атаки російських агресорів на електричні мережі. Найскладніша ситуація зафіксована у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також через обстріли знеструмлені деякі райони ще п’яти областей. Водночас споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищену температуру повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики рекомендують громадянам перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *