СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
У Службі безпеки України була розкрита спроба теракту в центрі Києва, який готували два агенти ФСБ. Один з них був мобілізований військовослужбовець, який залишив військову частину, інший – маркетолог. Вони заклали саморобний вибуховий пристрій під генератором у Шевченківському районі, спрямовуючи на адмінбудівлю. Планували втекти до Росії через Білорусь. Зловмисників затримали у поїзді до Чернігівщини, у них вилучили смартфони та надувний човен. Також стало відомо про інші спроби підривництва, включаючи збройний схрон та передачу військової інформації. Їм загрожує довічне ув’язнення.

