Прем’єр Британії оголосив про відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було на користь країни, але тепер вирішив піти. Стармер уже звернувся до Лейбористської партії з проханням організувати вибори лідера партії, які відбудуться у липні. Він також заявив, що залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів. Причиною відставки стали відсутність підтримки власної партії та зміна обставин. Головною перемогою в цьому контексті було рішення мера Великого Манчестера Енді Бернем виграти довибори в окрузі Мейкерфілд, що відкрило йому шлях до лідерства в партії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *