Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Працівники приватних підприємств та їхні підлеглі влаштували схему викрадення грошей з бюджету, які були виділені на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони імітували проведення робіт на ділянках, які вже були розміновані роки тому. Щоб здати це як реальні витрати, вони підкладали боєприпаси та розкопували землю, представляючи це як виявлення небезпечних предметів. Ця схема охопила понад 820 гектарів земель. Наразі правоохоронці встановили причетність до цієї схеми ще чотирьох осіб, і загалом шість людей отримали підозри у вчиненні злочину. їм загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

