У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники незаконно проклали газопровід до будинку, підключилися до газорозподільної системи і крали газ для роботи місцевої котельні. Матеріали передано до правоохоронних органів, щоб притягти винних до відповідальності. Нафтогаз вимагатиме компенсації і пообіцяв назвати організаторів схеми. Глава Нафтогазу зауважив, що крадіжки газу призводять до великих збитків, особливо в умовах потреби у закупівлі додаткових обсягів імпортного газу для забезпечення теплом та стабільної роботи економіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *