В Україні зафіксували нові знеструмлення
У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були позбавлені електропостачання через ворожі удари. Також через грозу та сильний вітер 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині залишилися без світла. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Внаслідок погодних умов споживання електроенергії знизилося на 4,2%, оскільки сонячні електростанції працюють більш ефективно. Енергетики рекомендують громадянам використовувати електроприлади в період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та обмежити споживання електроенергії ввечері.

