Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
На Івано-Франківщині розкрили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка разом з іншими співучасниками “працевлаштовувала” людей, які фактично не працювали, але отримували заробітну плату та премії. Збитки від цієї діяльності перевищують 15,3 мільйона гривень. Учасницям схеми вже оголошено підозру за різними статтями, які стосуються незаконного заволодіння майном. Суд встановив заставу для них у великому розмірі. Досудове розслідування триває.

