Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
Четверо українських моряків, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже покинули територію Ірану та повернулися в безпеку разом із своїми родинами. Інформацію про це підтвердив речник МЗС України Георгій Тихий. Ще в квітні контейнеровоз Epimonidas разом із членами екіпажу, серед яких були українці, був затриманий КВІР. Дипломати українського посольства в Греції встановили особи українських моряків та підтримували контакт з їхніми родинами та судновласником для їхнього повернення. Зараз моряки знаходяться у безпеці, їхнє здоров’я задовільне. Також нагадують, що у грудні 2025 року дев’ять моряків, включаючи двох українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі.

