Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Він зазначив, що ця інформація була отримана від Головкому та розвідки. Зеленський раніше вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, розташовані в Білорусі, і надавав тиждень на їхнє припинення роботи. Таке обладнання використовувалося для нанесення ударів по деяким областям України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *