У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які були виконані на лівому березі міста за рішенням місцевого оператора електромереж ДТЕК. У повідомленні зазначено, що необхідно раціонально використовувати електроенергію для збереження енергосистеми. Наразі причини відключень не уточнюються, але важливо зауважити, що знеструмлення можуть відбуватися не лише на лівому, а й на правому березі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *