Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер у деяких районах Києва відключили світло через технічні проблеми в роботі енергосистеми. Укренерго повідомило, що через порушення на енергооб’єкті аварійно відключили електрику для всіх споживачів. Енергетики вже почали відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше відновити живлення. Обмеження будуть скасовані, коли ситуація стабілізується. Також було відомо, що раніше світло відключили на лівому березі Києва та в інших районах столиці. У п’яти регіонах України також відбулися знеструмлення через удари по енергетичній інфраструктурі з боку Росії. Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках Укренерго.

