З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через нестачу коштів, спричинену війною на Близькому Сході та нафтовим шоком. Країна хоче збільшити видобуток нафти, щоб компенсувати втрати. Однією з причин виходу з ОПЕК для Об’єднаних Арабських Еміратів були постійні суперечки про розмір видобутку з лідером організації – Саудівською Аравією. Країни, які залишають ОПЕК, мають резервні потужності для збільшення виробництва, що допомагає їм компенсувати втрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *