Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран підписав угоду про припинення вогню, але віцепрезидент США Джей Ді Венс попередив, що буде реагувати насильством на будь-яке насильство. Це сталося після того, як американські військові відповіли ударом на Іран за атаку безпілотника на вантажне судно в Ормузькій протоці. Обидві сторони обвинувачують одна одну в порушенні умов перемир’я. Раніше президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню. Угода була підписана 17 червня і передбачала відкриття Ормузької протоки і припинення війни на 60 днів.

