Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські цивільні громадяни, які були утримані у неволі в Росії, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно затримали в 2022 році під час окупації деяких українських областей. Одного з українців викрали лише через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого – коли він прямував на роботу у день російського вторгнення. Омбудсмен також зазначив, що серед звільнених був доброволець, який долучився до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *