США заявили про нові удари по цілях Ірану
Американські військові заявили про нові удари в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Після того, як Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню після попередніх ударів США, іранські збройні сили запустили безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. У відповідь, сили CENTCOM атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони та інші об’єкти.

