Кілька районів Києва залишилися без світла
Сьогодні вранці у Києві сталося відключення електроенергії в окремих районах міста. Спершу світло зникло у лівобережній частині, а потім без електрики залишилися мешканці Дніпровського та Дарницького районів. Пізніше проблеми з електропостачанням стали також у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Наразі причини відключення світла уточнюються.

