Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зустрінеться з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жодні суперники в цьому етапі не є легкими, і всі вони займають високі місця у своїх чемпіонатах. Він підкреслив, що команда готується до матчів серйозно і уважно досліджує суперників. Костюк також наголосив на важливості готовності перемагати будь-яку команду, незалежно від жереба. Він підкреслив, що команда завжди налаштована на високий рівень конкуренції і максимальні вимоги до себе.

