Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у результаті ударів по території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Він також зазначив, що це один із успішних ударів на шляху до миру, які виконуються згідно з планом далекобійних санкцій проти Росії. Зеленський також зазначив, що українські розвідники успішно атакували російські підприємства, які виробляють важливі компоненти для російської армії, такі як радіоелектроніка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *