На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
У Чернігівській області влада прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з початку липня. Це стосується населених пунктів у різних районах області, де є небезпека через військові дії. Влада закликає мешканців цих селищ і сіл залишити свої будинки та переселитися до безпечних місць. Деякі жителі вже залишили свої домівки взимку, але деякі відмовилися від евакуації. Усього в евакуйованих населених пунктах живуть близько тисячі людей, з них 120 дітей. Планується завершити евакуацію протягом двох місяців.

