У Криму знищили комплекс РФ для глушіння Starlink

У Керчі на окупованій території було знищено російський комплекс радіоелектронної боротьби з назвою Волна Купол Гарант, який використовувався для перешкоджання роботі супутникової системи Starlink. За супутниковими знімками, опублікованими у Telegram-каналі, видно, що частину установок комплексу знищено, а решту обладнання росіяни вивезли з місця події. Комплекс Волна Купол Гарант мав завдання перешкоджати роботі супутників Starlink у певному частотному діапазоні, що призводило до втрати зв’язку. Хоча комплекс був досить дорогим і міг створювати перешкоди, він був вразливим перед радіорозвідкою та дронами, які використовувалися для його знищення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *