Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Сьогодні вранці 25 червня російські війська здійснили атаку на АЗС у містах Суми і Запоріжжя. Інформацію про це подали в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У результаті атаки БпЛА типу “Молнія” влучило в одну з автозаправних станцій у Зарічному районі Сум. Внаслідок цього почалася пожежа, але інформація про постраждалих наразі відсутня. Запоріжці також зауважили дим, який піднімався після атаки, що підтверджує російський походження цієї атаки на АЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *