Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Сьогодні вранці 25 червня російські війська здійснили атаку на АЗС у містах Суми і Запоріжжя. Інформацію про це подали в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У результаті атаки БпЛА типу “Молнія” влучило в одну з автозаправних станцій у Зарічному районі Сум. Внаслідок цього почалася пожежа, але інформація про постраждалих наразі відсутня. Запоріжці також зауважили дим, який піднімався після атаки, що підтверджує російський походження цієї атаки на АЗС.

