Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило про нові знеструмлення в п’яти регіонах України через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка спонукає користувачів використовувати кондиціонери. Укренерго закликає перенести активне енергоспоживання на денний час та ощадливо використовувати електроенергію вечорами. Не радять вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *