Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Укренерго повідомило про нові знеструмлення в п’яти регіонах України через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка спонукає користувачів використовувати кондиціонери. Укренерго закликає перенести активне енергоспоживання на денний час та ощадливо використовувати електроенергію вечорами. Не радять вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

