У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
У Севастополі, який тимчасово окупований, виникла проблема з громадським транспортом через масові знеструмлення та дефіцит пального. Перевізникам виділяють лише чверть необхідного обсягу пального, що призвело до того, що підприємства працюють на мізерних запасах. Вартість палива в контрактах була набагато нижчою, ніж реальна ціна на ринку. Це спричинило кризу у міжміських перевезеннях, обсяги яких впали на 80%. Приватні перевізники тепер стоять у чергах на заправках разом з таксі та особистими авто. Деякі маршрути автобусів та тролейбусів були скасовані, а інші працюють за зміненим графіком.

