На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук вразила своїм виступом на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. Вона здобула срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Першою стала німка Дар’я Варфоломєєва, а третє місце посіла узбечка Тахміна Ікромова. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-е місце. Таїсія також успішно пройшла до фіналів в окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.

