Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську, яке закрилося у грудні 2025 року. Польська генпрокуратура подала позов, оскільки Росія заборгувала за електроенергію та опалення в розмірі 5,5 млн злотих, а також ще 3 млн злотих за процентами. Будівля колишнього консульства функціонувала з 1951 року. Росія стверджує, що ця нерухомість є її власністю, але польська влада вважає, що вона належить державі. Польські посадовці вживають заходи для визволення будівлі від російської влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *