Росія вдарила Київ балістикою
У ніч на 28 червня російські воєнні злочинці влаштували ракетний удар по Києву під час повітряної тривоги. Звістка про це надійшла від Київської міської державної адміністрації. Під час оголошеної тривоги через загрозу балістики мешканці почули кілька вибухів. Міський голова Києва закликав людей залишатися в укриттях, оскільки пролунало щонайменше п’ять вибухів. Це не перший раз, коли російські сили атакують столицю України, раніше вже була масштабна атака з пораненими та матеріальними збитками. Тепер G7 готує допомогу Києву для боротьби з цією загрозою.

