Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго

У матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу команда Хорватії зуміла перемогти Гану з рахунком 2:1. Перший гол на 31-й хвилині забив Сучич, але Гана змогла відповісти на 73-й хвилині, коли Лукассен відзначився голом. Проте Хорватія знову вийшла вперед на 82-й хвилині завдяки голу Влашича. Таким чином, Хорватія завершила груповий етап на другому місці, а Гана – на третьому. У іншому матчі ДР Конго перемогла Узбекистан з рахунком 3:1, забезпечивши собі місце в плей-офф. Вісса відзначився двома голами, а Маеле також відзначився у складі африканської команди. Також зазначено, що Панама поступилася Англії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *