Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на удари США, влаштувавши атаку за допомогою безпілотників і ракет по військових об’єктах американців у Кувейті та Бахрейні. Ця реакція стала наслідком попередніх ударів США по Ірану. КВІР та іранський телеканал Press TV повідомили, що американські удари порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Іранські військові виконали удари по ключових об’єктах військової інфраструктури США, зокрема авіабазі в Кувейті та штабу П’ятого флоту в Бахрейні. Іран пообіцяв “нищівну відповідь” на американські дії. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після нападу на танкер в Ормузькій протоці. Попередньо США також влаштували удари по Ірану, уражаючи ракетні сховища, безпілотники та радіолокаційні станції, які були причетні до нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *