Лукашенко заявив про зустріч із представниками Зеленського
Білоруський правитель Олександр Лукашенко заявив про недавню зустріч із представниками президента України Володимира Зеленського. Під час цієї розмови, як стверджує Лукашенко, він попросив передати Зеленському, що потрібно домовлятися, а не гарячкувати. Відеофрагмент, де Лукашенко висловлювався, опублікував білоруський Telegram-канал “Пул первого”.
Лукашенко зазначив, що передав українській стороні меседж про необхідність конструктивного діалогу. “Якщо він (Зеленський. – Ред.) вважає, що можна так з нами розмовляти й втягнути нас у війну, то він має розуміти, що характер війни миттєво зміниться”. Лукашенко також заявив, що від української сторони нібито надійшла відповідь про розуміння ситуації та вираження готовності до обговорення. “До речі ми отримали відповідь: президент і вони це розуміють. Тому давайте, хлопці, домовлятися. Треба домовлятися суттєво. Не треба гарячкувати, кричати, бити по морді. Давайте по-людськи. Розуміючи, що таке Росія і що таке ми. Таке розуміння теж є. Втягувати у війну нас не потрібно. Ми не хочемо воювати з українцями. Наша позиція миролюбна, але в будь-якій ситуації ми будемо поруч із Росією”, – заявив Лукашенко.

