Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, організовану на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство отримувало оплату від споживачів, але не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами до бюджету. В результаті незаконного видобутку було завдано збитки державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин.

