На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків

На Львівщині викрили експосадовиць, які завдали державі майже 41 млн грн збитків. Колишні працівниці Дрогобицької районної державної адміністрації вносили до офіційних документів неправдиві відомості про кількість осіб, яким нібито були призначені соціальні виплати. Про це 23 червня повідомляє Нацполіція.
Зазначається, що фігурантки скеровували недостовірні дані до банківських установ, на підставі чого здійснювалося перерахування коштів особам, які не мали права на їх отримання. Попередньо встановлено, що впродовж січня 2020 року – березня 2024 року незаконні виплати отримали 47 жінок. Загальна сума збитків, завданих державному бюджету, становить майже 41 мільйон гривень.
Наразі обом колишнім посадовицям повідомлено про підозру – привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, а також в умовах воєнного стану.
Фігурантки раніше вже обвинувачені за іншим кримінальним провадженням, у якому державі завдано збитків на понад вісім з половиною мільйонів гривень.
Крім цього, повідомлено про підозру ще одній колишній посадовиці, яка, за версією слідства, була залучена до схеми з оформлення соцвиплат дев’ятьом особам. Жінці інкриміновано пособництво у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинених повторно, в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах та за попередньою змовою групою осіб.
Санкції зазначених статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років та з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *