На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети

Поліцейські в Сумській області успішно знешкодили бойову частину ракети Х-101, яка була збита під час ворожого нападу на території області. Після падіння ракети виявилося, що боєприпас не здетонував і залишався небезпечним. Вибухотехніки виконали процедуру знешкодження бойової частини ракети з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки. Після цього ракету транспортували на спеціальний майданчик для безпечного знищення. Поліція закликала громадян у випадку виявлення підозрілих предметів негайно відійти на безпечну відстань та повідомити про це за номерами 101 або 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *