На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
Легкоатлет Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метри на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського. З цим результатом він переміг у змаганнях і здобув золоту медаль. Дорощук перевершив рекорд чеського спортсмена Яна Штефелу, який був 2.32 метри. Легкоатлет намагався стрибнути ще вище, але не зміг перевершити свій власний досягнутий результат. Українець залишив планку на висоті 2.35 метри. У змаганнях також взяли участь Дмитро Нікітін, який посів друге місце з результатом 2.24 метри, та Вадим Кравчук, який посів третє місце з результатом 2.21 метри.

