Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Сьогодні війська Російської Федерації атакували автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цієї атаки постраждали троє цивільних осіб. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі уточнюються наслідки цієї нападу.

