США атакували іранські військові цілі
У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) здійснило удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке прямувало через Ормузьку протоку. Цю інформацію оприлюднили у соцмережі представники CENTCOM. Під удар опинилися місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти на березі. CENTCOM заявив, що агресія з боку іранських сил порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці. США заявили про готовність забезпечити безпечний прохід для комерційних суден та наголосили на важливості дотримання міжнародних угод.

