США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму закінчилося 16 червня і не було продовжено. Цю інформацію повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше у березні, США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *