Україна повернула з полону 160 військових
Україна та Росія оголосили про 76-ий обмін полоненими, під час якого додому повернулися 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці Збройних сил України, Нацгвардії та інших військових підрозділів, які брали участь у захисті країни на різних фронтах. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та необхідні документи перед тим, як відправитися на реабілітацію. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку в організації обміну полоненими. Загалом за час своєї діяльності, Коордштаб звільнив з неволі 9606 військових та цивільних осіб.

