В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Українська поліція розкрила велику схему злочинців, які підробляли електро- та газові лічильники, щоб показувати менший обсяг спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємствам і приватним особам значно зменшувати витрати на енергію та газ та завдали збитків державі. Організатором цієї схеми був житель Львівщини, який мав попередній досвід у цій справі. Він мав мінілабораторію у машині для роботи на місці. Затримано одного з причетних, який отримав плату за послугу. У поліції провели обшуки та вилучили обладнання для підробки лічильників. Двом фігурантам пред’явлено підозру за незаконне втручання в роботу електронних систем, за що їм загрожує до 15 років ув’язнення.

