Зеленський відреагував на відставку Стармера
Президент України Володимир Зеленський висловив вдячність премєр-міністру Великої Британії Кіру Стармеру, який оголосив про відставку, за всебічну підтримку нашої держави. Про це він написав він у соцмережі Х у понеділок, 22 червня.
“Кіре, дякую за нашу співпрацю, за вашу підтримку та спільні рішення, які допомогли зміцнити нашу Європу та захист життя”, – зазначив глава держави.
Зеленський контатував, що “Велика Британія була, є і залишатиметься серед світових лідерів”.
“Тут, в Україні, ми глибоко цінуємо Велику Британію, і кожна наша зустріч та кожна розмова завжди були наповнені справжньою змістовністю”, – наголосив він.
Президент висловив Стармеру вдячність “за те, що ви завжди залишаєтеся на зв’язку, завжди залучені до процесу та завжди прагнете робити те, що потрібно і що справді допоможе”.
“Бажаю Сполученому Королівству та всьому британському народу успіхів, а також реалізації ваших національних цілей. Ми віримо у Велику Британію. Кіре, ви завжди бажаний гість в Україні”, – резюмував український лідер.
Раніше в понеділок Кір Стармер оголосив про відставку з посади британського прем’єра. Також він відмовиться від лідерства у партії лейбористів.
Як відомо, у липні 2024 року Стармер очолив британський уряд, замінивши на цій посаді Ріші Сунака. Обидва вони активно підтримували Україну на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

