Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку війни з Росією Україна вдалося повернути додому понад 9500 своїх громадян, які перебували в російському полоні. Тільки у 2026 році вже повернули 1596 українців. Сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували в неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив важливість продовження роботи над поверненням усіх українців з полону, наголосивши на підтримці та адаптації звільнених після повернення додому.

