Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині був звинувачений у тому, що він вчинив злочини, пов’язані з заволодінням землею та розтратою бюджетних коштів на суму понад 75 млн грн. За даними прокуратури, він організував схему, за допомогою якої земельні ділянки були перенесені на більш цінні території шляхом укладення фіктивних угод. Також було виявлено факти недостовірних відомостей у документації та вчинення розтрати бюджетних коштів під час озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. Ведеться слідство, яке розгляне всі ці факти та надасть їм правову оцінку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *