Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
У результаті нападу на команду саперів у Херсонській області 24 червня двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація припинила всі роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. За даними військового керівництва Херсона, удар по команді було завдано ракетою “Іскандер-М”, але ці дані наразі перевіряються. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги зазначив, що напад на гуманітарних працівників стає все більш поширеним явищем, хоча вони мають міжнародний захист. Організація зараз продовжує працювати лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року та займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

